Data: 02.07.2020 Kategoria: Informacje ogólne, Pracownicy, Studenci, Wydział

Z inicjatywy Samorządu Studenckiego Wydziału Elektrycznego i Prodziekana ds. Studenckich i Promocji, na Wydziale odbyła się I edycja Plebiscytu „Elektryzujący Prowadzący”.

Studenci Wydziału Elektrycznego wyłonili prowadzącego, który w ich opinii najlepiej motywował do nauki, ciekawie przekazywał wiedzę, czym zachęcał do uczestnictwa w zajęciach, prowadzonych w obecnej sytuacji, w formie nauczania zdalnego.

Zwycięzcą I edycji Plebiscytu „Elektryzujący Prowadzący” został Pan dr hab. inż. Tomasz Sikorski, prof. uczelni.

Pan Profesor wyraził podziękowanie za wyróżnienie wierszem zadedykowanym studentom.