Zmienione godziny przyjęć w dziekanacie od roku akademickiego 2018/2019

Data: 28.09.2018 Kategoria: Informacje ogólne, Studenci, Wydział

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na uwagi i wnioski związane z punktem „Sprawy dydaktyki na Wydziale widziane z perspektywy Studentów” przedstawione na posiedzeniu Rady Wydziału Elektrycznego (RWE 19/2016-2020 z dnia 26 marca 2018) od roku akademickiego 2018/2019 wprowadza się dłuższe godziny przyjęć studentów w dziekanacie Wydziału Elektrycznego.
Dziekanat będzie czynny w godzinach od 11:30 do 14:30 przez cztery dni w tygodniu (od wtorku do piątku).

Takie godziny pozwalają na pełne wykorzystanie przerw między zajęciami na załatwienie niezbędnych spraw.
W trakcie godzin przyjęć studentów w okresach nasilonego ruchu  (np. początek i koniec semestru) ograniczone może być przyjmowanie telefonów przez pracowników dziekanatu. Pierwszeństwo w obsłudze mają studenci, którzy osobiście stawili się w dziekanacie.

Powyższe godziny będą obowiązywały od semestru zimowego roku akademickiego 2018/2019.