Zdobycie głównej nagrody w Konkursie Siemensa przez naszego studenta

Data: 10.07.2018 Kategoria: Studenci

Student naszego Wydziału - mgr inż. Krzysztof Szczurek otrzymał Nagrodę Siemensa dla Absolwentów I Stopnia w ogólnopolskim VIII KONKURSIE O NAGRODĘ SIEMENSA DLA ABSOLWENTÓW z dziedziny Automatyki i Robotyki, za pracę magisterską pt. "System sterowania wiązką lasera w projekcie AWAKE w CERN", której promotorem był dr inż. Marcin Pawlak. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 czerwca 2018 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie Gratulujemy!