Zaproszenie na inaugurację nowego roku akademickiego 2024/2025 + godziny dziekańskie

Data: 02.10.2024 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Aby umożliwić społeczności Wydziału udział w uroczystości inauguracji nowego roku akademickiego 2024/2025 wprowadza się godziny dziekańskie w dniu 07.10.2024 od 15:15 do 21:00. Uroczystość inauguracji odbędzie się o godz. 16:00 w auli głównej bud. A-1.

Program Uroczystości

• Przywitanie gości
  • Wręczenie wyróżnienia "Zasłużony dla Wydziału Elektrycznego"
  • Immatrykulacja nowych studentów
  • Wykład inauguracyjny:

"Rewolucja na dwa koła: przyszłość rowerów elektrycznych" wygłosi Pan mgr inż. Artur Zamorski z EcoBike

• Wręczenie listów gratulacyjnych absolwentom rocznika 2024/2025 studiów I i II stopnia
  • Wręczenie nagród i wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe obronione w roku akademickim 2023/2024
  • Wręczenie nagród Dziekana za działalność naukową, organizacyjną i sportową dla studentów
  • Wręczenie nagród studenckich "Elektryzujący prowadzący"

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów i pracowników!