Zapraszamy na pierwsze na Wydziale Elektrycznym studium przypadku (case study)

Data: 18.04.2023 Kategoria: Studenci

B&R and DeLavel case study

Zapraszamy na pierwsze na Wydziale Elektrycznym studium przypadku (case study) na którym będziemy gościć dwie firmy B&R Automatyka Przemysłowa i DeLavel (producent zintegrowanych rozwiązań do produkcji mleka).

Razem z ekspertami z obu firm dobierzecie komponenty sterowania do systemu pracującego w bardzo trudnych warunkach. W zakres warsztatów:
 dobierzesz sterownik PLC, panel operatorski i wejścia/ wyjścia i napędy,
 zaproponujesz zapewnienie bezpieczeństwa zwierzętom na platformie i obsługującym ją ludziom,
 określisz parametry elektryczne systemu sterowania,
 zobaczysz na żywo model platformy,
 dowiesz się o ofercie stażu w firmie DeLaval.

To wszystko czeka na Ciebie w dniu 26 kwietnia 2023 w godzinach 11:00 – 15:00.

Spotkanie dedykowane dla studentów 5 i 6 semestru studiów:

Aby się zapisać wypełnij formularz zgłoszeniowy (liczba miejsc ograniczona): https://forms.gle/aBDTcsVtxcdUTd8U6
W odpowiedzi z potwierdzeniem prześlemy informację o miejscu.