XXII Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

Data: 09.11.2021 Kategoria: Informacje ogólne, Nauka, Pracownicy, Studenci, Wydział

Członkowie wrocławskiego oddziału SEP mają przyjemność zaprosić wszystkich na Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka, które odbędą się 19 listopada w murach Politechniki Wrocławskiej.

Tradycja organizowania ODME sięga roku 1997 r., kiedy to w Szczecinie po raz pierwszy odbyło się takie wydarzenie. Od tamtej pory praktycznie co roku inne Akademickie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich ma okazję do zgromadzenia młodych inżynierów, zarówno tych obecnych jak i przyszłych, z całej Polski. Głównym celem takiego spotkania jest rozwijanie wiedzy poprzez udział w różnych wykładach i warsztatach, zdobywania znajomości na poziomie koleżeńskim i zawodowym oraz wspólna zabawa i integracja.

Motywami przewodnimi tegorocznej, XXII edycji, są:

- Przemysł 4.0

- Energetyka odnawialna

- Elektromobilność

- Bezpieczeństwo energetyczne kraju

Wydarzenie to dedykowane jest nie tylko młodym elektrykom, ale także automatykom, mechatronikom i wszystkich innych zainteresowanych tematem przemysłu. Mamy nadzieję, że zaplanowane wykłady i szkolenia pozwolą Wam wdrożyć się w zagadnienia poruszanych w tym roku tematom.

Rejestracja zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu odbywa się poprzez formularz na naszej stronie internetowej i trwa do 5 listopada. Wszelkie dodatkowe informacje, takie jak harmonogram imprezy, również możecie sprawdzić na naszej stronie internetowej oraz stronie na Facebooku. Wszystkie potrzebne linki znajdują się poniżej.

Strona internetowa

Strona na Facebooku