Wyniki konkursu o przyznanie środków z subwencji na utrzymanie potencjału badawczego z przeznaczeniem dla młodych naukowców w 2019 roku

Data: 28.06.2019 Kategoria: Nauka, Studenci

Wydziałowa Komisja ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką – 28 czerwca 2019

Subwencja dla uczestników studiów doktoranckich z otwartym przewodem

W dniu 26 czerwca 2019 r. Wydziałowa Komisja ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką zebrała się w celu rozstrzygnięcia Konkursu o przyznanie środków z subwencji na utrzymanie potencjału badawczego z przeznaczeniem dla młodych naukowców – uczestników studiów doktoranckich – w 2019 roku. Stwierdzono, że do dnia 19 czerwca 2019 r. wpłynęły trzy wnioski uczestników studiów doktoranckich z otwartym przewodem doktorskim.

Komisja, po analizie wszystkich wniosków, w oparciu o obowiązujący Regulamin, ustaliła listę rankingową złożonych wniosków. Komisja postanowiła poinformować każdego Wnioskodawcę indywidulanie – pocztą elektroniczną – o pozycji Jego wniosku w rankingu oraz o przyznaniu lub nieprzyznaniu finansowania dla zgłoszonego tematu badawczego.

Finansowanie przyznano na realizację jednego tematu badawczego.

Dotacja dla młodych pracowników nauki

W dniu 26 czerwca 2019 r. Wydziałowa Komisja ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką zebrała się w celu rozstrzygnięcia Konkursu o przyznanie środków z subwencji na utrzymanie potencjału badawczego z przeznaczeniem dla młodych naukowców – pracowników – w 2019 roku. Stwierdzono, że do dnia 19 czerwca 2019 r. wpłynęło siedemnaście wniosków młodych pracowników naukowych.

Finansowanie przyznano na realizację dwunastu tematów badawczych.

Odwołania

Podział subwencji na utrzymanie potencjału badawczego z przeznaczeniem dla młodych naukowców w 2019 roku w wysokości 184 400,00 zł (ACK/1962/2019) pomiędzy trzynaście tematów badawczych zatwierdził Dziekan Wydziału.

Odwołania od decyzji Wydziałowej Komisji ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką można składać do Dziekana Wydziału do dnia 8 lipca 2019.

Wydziałowej Komisji ds. Badań  Naukowych i Współpracy z Gospodarką

dr hab. inż. Tomasz Sikorski, prof. uczelni