Wydarzenie „Inżynierki 2021” organizowane przez EATON

Data: 08.10.2021 Kategoria: Studenci

Jest nam niezmiernie miło zaprosić nasze studentki na wydarzenie „Inżynierki 2021” organizowane przez EATON.

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu.

Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studentki będą mogły poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, poznać opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

To już 3 edycja tego wydarzenia! Pierwsze dwa miały miejsce w naszej lokalizacji w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem organizujemy spotkanie w formie on-line dzięki czemu mamy okazję dotrzeć do talentów z całej Polski.

Wydarzenie odbędzie się 19 października (udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy).  e-mail: inzynierki@eaton.com ,#InzynierkiEaton

dr hab. inż. Piotr Serkies, prof. uczelni

Prodziekan ds. Studenckich i Promocji