Wycieczka do GE Power Controls Polska Sp. z o.o.

Data: 15.11.2016 Kategoria: Informacje ogólne

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej wraz z GE Power Controls Polska Sp. z o.o. organizuje wycieczkę do fabryki w Kłodzku.

Wycieczka odbędzie się 24 listopada 2016, wyjazd autokarem o godz. 8.00 z parkingu koło budynku C-13, powrót planowany jest około godz. 16.00.
Do udziału w wycieczce zapraszamy przede wszystkim studentów - członków Kół Naukowych z Wydziałów:

• Mechanicznego
  • Mechaniczno-Energetycznego
  • Elektrycznego

Więcej informacji i zapisy na stronie Biura Karier: https://www.biurokarier.pwr.edu.pl/aktualnosci/89/wycieczka-do-ge-power-controls-polska-sp-z-oow-kloldzku