Wręczenie listów gratulacyjnych ukończenia studiów podczas Uroczystej inauguracji roku akademickiego 2022/2023

Data: 02.09.2022 Kategoria: Informacje ogólne, Studenci

Szanowni Absolwenci rocznika 2021/2022

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023.

Podczas jej trwania chcielibyśmy wręczyć Wam specjalne listy gratulacyjne związane z zakończeniem studiów, a osoby z najwyższą średnią otrzymają również pamiątkowe odznaki absolwenta PWr. Podczas uroczystości wręczone zostaną także nagrody w konkursach na najlepsze prace dyplomowe.

Jest to wspaniała  okazja aby przyjść z rodziną/przyjaciółmi i zrobić pamiątkowe zdjęcie w todze i birecie.

1. Informacje organizacyjne

Uroczystość odbędzie się 1 października 2022 r. (sobota) o godz. 10.00 w Sali Kongresowej w budynku D-20 przy ulicy Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.

Ze względów organizacyjnych prosimy Was o wypełnienie (najpóźniej do 27 września) formularza, na podstawie którego przygotujemy Wasze Listy Gratulacyjne,

Formularz zgłoszeniowy

Togi i birety będzie można odebrać w dniu uroczystości w sali 39 A-1 od godziny 8:45.

1. Program uroczystości:
  • Przywitanie gości
  • Wręczenie wyróżnienia „Zasłużony dla Wydziału Elektrycznego”
  • Immatrykulacja nowych studentów
  • Wykład inauguracyjny – „Sztuczna inteligencja w świecie produkcyjnym: wyzwania i możliwości przemysłu przyszłości” wygłosi Pan Marcin Staśko z LG Energy Solution
  • Wręczenie dyplomów absolwentom rocznika 2021/2022 studiów I i II stopnia
  • Wręczenie nagród i wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe obronione w roku akademickim 2021/2022
  • Wręczenie nagród Dziekana za działalność naukową, organizacyjną i sportową dla studentów