UWAGA - Dzień wstępny dla nowoprzyjętych studentów

Data: 25.09.2024 Kategoria: Studenci

Szanowni Studenci pierwszego roku studiów na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej.

Zapraszamy Państwa serdecznie na „Dzień wstępny” podczas którego będziecie mieli możliwość odebrania dokumentów, spotkania się z władzami Wydziału oraz pracownikami dziekanatu i biblioteki. Spotkają się z Wami również przedstawiciele samorządu studenckiego.

Zaprosiliśmy dla Was przedstawicieli firm z szeroko rozumianej branży elektrycznej (elektrotechnika, automatyka, robotyka) którzy opowiedzą Wam o ciekawych projektach jakie realizują inżynierowie.

Przed dniem wstępnym zapoznajcie się z informacjami:

Plan wydarzenia:

Odbiór dokumentów w dziekanacie wydziału

ul. Janiszewskiego 8, Bud. D20, pok. 213 (II pietro) w podziale na kierunki i godziny:

Elektromobilność – w godzinach 9:00 – 10:00

Elektrotechnika – w godzinach 10:00 – 11:30

Automatyka Przemysłowa – w godzinach 12:00 – 13:30

Spotkanie z przedstawicielami firmy:

MJ Group 11:30 (45 min) sala 406 (IV piętro) bud. D20 (szczegóły i zapisy w formularzu)

LOVATO Electric 11:30 (45 min) sala 408 (IV piętro) bud. D20 (szczegóły niebawem)

Spotkania z władzami wydziału w sali 301 (III piętro) Bud. D1. (Plac Grunwaldzki 13) od godziny 13:30:
SPOTKANIE JEST OBLIGATORYJNE!

1) Spotkanie z przedstawicielami komendy Miejskiej Policji

Prezentacja najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem.

2) Spotkanie z kierownictwem Wydziału

a) prezentacja prodziekanów
b) prezentacja pracowników dziekanatu sposoby kontaktu na linii student dziekanat
c) krótka charakterystyka studiów na Wydziale Elektrycznym