Uroczystość inauguracji nowego roku akademickiego 2023/2024 wraz z wręczeniem listów gratulacyjnych absolwentom

Data: 20.09.2023 Kategoria: Studenci

Zapraszamy serdecznie społeczność Wydziału i absolwentów rocznika 2022/2023 na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2023/2024, która odbędzie się 7 października 2023 r. (sobota) o godzinie 10:00 w Sali Kongresowej w budynku D-20 przy ulicy Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.

Program uroczystości:

Przywitanie gości Wręczenie wyróżnienia „Zasłużony dla Wydziału Elektrycznego” Immatrykulacja nowych studentów Wykład inauguracyjny – „Rozwój kompetencji miękkich w procesie edukacyjnym przyszłego inżyniera” wygłosi Pani dr inż. Joanna Budzisz z Katedry Energoelektryki Wręczenie dyplomów absolwentom rocznika 2022/2023 studiów I i II stopnia Wręczenie nagród i wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe obronione w roku akademickim 2022/2023 Wręczenie nagród Dziekana za działalność naukową, organizacyjną i sportową dla studentów

Absolwenci którzy chcieliby otrzymać listy gratulacyjne oraz odznakę absolwenta proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia .29.09.2023, na tej podstawie przygotujemy Listy gratulacyjne.

W imieniu Dziekana

Prodziekan ds. studenckich i promocji

Piotr Serkies