Dzień wstępny dla studentów pierwszego roku

Data: 22.09.2023 Kategoria: Studenci

Szanowni Studenci pierwszego roku studiów na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej.

Zapraszamy Państwa serdecznie na „Dzień wstępny” podczas którego będziecie mieli możliwość spotkania się z władzami Wydziału oraz pracownikami dziekanatu i biblioteki. Spotkają się z Wami również przedstawiciele samorządu studenckiego.

Spotkania odbędą się 2 października 2023 r. w sali 28 Bud. D1. (Plac Grunwaldzki 13) w następującej kolejności:

Studenci kierunku Elektromobilność godzina 10:00

Studenci kierunku Elektrotechnika godzina 11:30

Studenci kierunku Automatyka Przemysłowa 13:30

Plan wydarzenia:

1)      Spotkanie z kierownictwem Wydziału

1. prezentacja prodziekanów
  2. prezentacja pracowników dziekanatu sposoby kontaktu na linii student dziekanat
  3. krótka charakterystyka studiów na Wydziale Elektrycznym
  4. krótkie omówienia studiów w języku angielskim i współpracy z zagranicą
  5. podstawowe informacje o systemie świadczeń pomocy materialnej dla studentów, wsparcia w trudnych sytuacjach
  6. możliwości rozwoju