Studia za granicą, praktyki, staże zagraniczne

Data: 02.12.2016 Kategoria: Studenci

Przyjdź i zapoznaj się z ofertą internacjonalizacji studiów na Politechnice Wrocławskiej
GDZIE? sala 104,budynek D-1
KIEDY? 12.12.2016r., godz. 13:15

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Elektrycznego na otwarte spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wyjazdów za granicę na studia/praktyki/staże w ramach programów wymiany międzynarodowej.
W spotkaniu wezmą udział:

• dr hab. inż. Robert Lis, prof. nadzw., Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych i Programów Międzynarodowych
  • dr inż. Przemysław Janik, Wydziałowy Koordynator Wymiany Międzynarodowej
  • przedstawiciele Działu Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wypełnienie do dnia 10.12.2016 krótkiego formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://goo.gl/forms/On5dVhvUfCbJ2iha2