Spotkanie Zespołu oceniającego PKA ze studentami kierunku Automatyka i Robotyka/ Automatyka Przemysłowa - odwołane

Data: 06.03.2020 Kategoria: Studenci

W związku z wprowadzeniem ZW 22/2020 Rektora Politechniki Wrocławskiej z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności Politechniki Wrocławskiej, wizytacja Zespołu oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej odbędzie się w innym terminie.

Planowane na dzień 13.03.2020 r. spotkanie Zespołu oceniającego PKA ze studentami kierunku Automatyka i Robotyka/ Automatyka Przemysłowa zostało odwołane.