Program ambasadorski LG Energy Rekrutacja

Data: 14.09.2023 Kategoria: Studenci

Zachęcamy do aplikowania do programu ambasadorskiego w LG Energy. Co to takiego?

„Program Ambasadorski LG Energy Solution Wrocław to współpraca między studentami a naszymi pracownikami w celu poznania firmy. Zadaniem Ambasadora będzie wspieranie nas w organizacji wydarzeń promocyjnych dla swoich koleżanek i kolegów z Uczelni, budowanie relacji student – firma oraz bycie twarzą LG Energy Solution Wrocław i odpowiadanie na potrzeby studentów.”

Więcej informacji i sposób aplikowania pod linkiem

Zachęcam do aplikowania,

dr hab. inż. Piotr Serkies, prof. uczelni