Program Absolwent - "Twoja Nowa Praca"

Data: 10.03.2023 Kategoria: Studenci

Stowarzyszenie "Twoje Nowe Możliwości" prowadzi aktualnie rekrutację do Programu Absolwent - "Twoja Nowa Praca". Projekt jest dedykowany studentom i studentkom z niepełnosprawnością, niezależnie od stopnia oraz rodzaju niepełnosprawności. W Programie można uczestniczyć tylko raz, projekt skierowany jest do studentów ostatniego roku i absolwentów (do 5 lat po studiach), niezatrudnionych. Na tą edycję jest przewidziane 50 miejsc.

W ramach projektu:

można uzyskać do 5000 zł na szkolenia i kursy zawodowe,
miesięcznie 600 zł dodatku motywacyjnego,
bierzesz udział w bezpłatnych warsztatach wyjazdowych,
pozostajesz pod stałym wsparciem doradcy zawodowego,
razem z doradcą poszukujecie stażu najlepiej dobranego do ścieżki kariery.
Aby zgłosić się do projektu należy wysłać aplikację na stronie: https://twojanowapraca.pl/#formularz

Więcej można dowiedzieć się wysyłając e-maila: absolwent@tnm.org.pl, lub pod numerem telefonu: 789177861

ulotka_absolwent_twoja_nowa_praca.pdf [ .pdf 7.67 MB ]

ULOTKA