Porozumienie między Starostwem Powiatowym w Jaworze a Politechniką Wrocławską reprezentowaną przez Wydział Elektryczny

Data: 05.06.2017 Kategoria: Wydział

jawor_podpisanie_umowy.jpg

Dnia 30 maja na Wydziale Elektrycznym zostało podpisane porozumienie między Starostwem Powiatowym w Jaworze a Politechniką Wrocławską reprezentowaną przez Wydział Elektryczny. Porozumienie dotyczy współpracy między Starostwem a Wydziałem. Głównym punktem porozumienia jest objęcie patronatu Uczelni nad klasami o profilu matematyczno-fizycznym jaworskiego I-go Liceum Ogólnokształcącego.

jawor_img_2232.jpg

Ze strony Starostwa porozumienie podpisali Starosta Stanisław Laskowski i Wicestarosta Arkadiusz Baranowski przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Dariusza Subocza. Ze strony Politechniki porozumienie podpisał Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Waldemar Rebizant.

jawor_img_2221.jpg

W spotkaniu brali również udział Prodziekan ds Studenckich dr hab. inż. Leszek Pawlaczyk, dr inż. Maciej Gwoździewicz- absolwent jaworskiego I-go LO, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Beata Janas oraz dyrektor I-go LO Mieczysław Michalski.

jawor_img_2240.jpg
Pod koniec spotkania pan Starosta zaprosił pana Dziekana na kolejne spotkanie do Jawora, w czasie którego zostaną omówione dalsze etapy realizacji podpisanego porozumienia.