Politechnika przyszłości. Jaka ma być nasza uczelnia? [ANKIETA]

Data: 12.10.2021 Kategoria: Studenci

Co nas łączy i sprawia, że jesteśmy społecznością? Co jest dla nas ważne? Jaka powinna być Politechnika Wrocławska przyszłości? Pytamy dziś o to studentów i doktorantów PWr.
Dlatego przygotowaliśmy dwie dedykowane ankiety, w których zadajemy wam - naszym studentom i doktorantom - pytania o wasze wyobrażenie tego, jaka powinna być Politechnika. Uczelnia, na której studiujecie, rozwijacie się, a może też zaczniecie pracować. I zostaniecie na długo. Bardzo liczymy się z waszym głosem i czekamy na wszystkie wasze opinie.

Czas na wypełnienie ankiet jest do 15 października. Można je znaleźć tutaj: