Komunikat Dziekana Wydziału Elektrycznego w sprawie realizacji zajęć w trybie hybrydowym od 14-03-2022

Data: 11.03.2022 Kategoria: Informacje ogólne, Pracownicy, Studenci

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że stosownie do decyzji Władz Uczelni, począwszy od trzeciego tygodnia semestru letniego roku akademickiego 2021/22, tj. od 14.03.2022 wprowadzony zostaje na Uczelni tryb hybrydowy realizacji zajęć dydaktycznych. Na Wydziale Elektrycznym, oznacza to prowadzenie w formule zdalnej, wszystkich zajęć wykładowych (niezależnie od liczebności grupy), ćwiczeniowych, seminariów oraz niektórych zajęć projektowych, które są zgrupowane w tzw. dniach zdalnych wg przyjętego planu zajęć dla danego rocznika i kierunku studiów. Zajęcia laboratoryjne oraz projektowe z zasady będą natomiast prowadzone w trybie tradycyjnym, tzn. w odpowiednich salach na Uczelni.

Zajęcia odbywające się w trybie zdalnym synchronicznym mają przypisaną w systemie salę wirtualną, natomiast zajęcia odbywające się w trybie stacjonarnym mają przypisany numer sali.

Dziekan Wydziału Elektrycznego