Komunikat dla studentów stacjonarnych - ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA (ELS)

Data: 04.09.2023 Kategoria: Studenci

W poniedziałek 02.10.2023 r. podczas Dnia Wstępnego wydawane będą Elektroniczne Legitymacje Studenckie. Warunkiem otrzymania legitymacji studenckiej  podczas Dni Wstępnych jest:

1. wniesienie opłaty 22,00 zł do dnia 8 września 2023 r. (w przypadku 3 rekrutacji do 22 września 2023 r.) przelewem na indywidualny rachunek studenta.
    Numer rachunku widoczny będzie na profilu Studenta w systemie teleinformatycznym USOS pod adresem: https://web.usos.pwr.edu.pl w zakładce Dla wszystkich/Płatności (model FK), w pozycji '-> należności nierozliczone'.

2. złożenie wniosku o wydanie legitymacji do dnia14 września 2023 r.  – wniosek do pobrania tutaj: Wniosek o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej / Duplikatu Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (Załącznik nr 2 do ZW 102/2022)
    Wniosek proszę wydrukować, podpisać i wysłać skan/fotografię na maila: legitymacje_w05@pwr.edu.pl

3. złożenie ślubowania na portalu USOS (ślubowanie dostępne będzie w ostatnim tygodniu września)

4. okazanie dowodu osobistego przy odbiorze ELS podczas Dni Wstępnych.
    Osoby, które nie odbiorą ELS 02.10.2023 r. podczas Dnia Wstępnego, będą mogły odebrać je w późniejszym terminie w dziekanacie (wcześniej proszę sprawdzić godziny przyjmowania studentów).

UWAGA!

Osoby, które są i będą aktywnymi studentami na innym wydziale/ kierunku, a rozpoczynają od semestru zimowego 2023/2024 studia na kierunku dodatkowym powinny do 22 września 2023 r. złożyć oświadczenie dotyczące kierunku, na którym została im wydana ELS. Na tej podstawie opłata za nową ELS zostanie anulowana.

Wzór oświadczenia: Oświadczenie studenta dotyczące miejsca otrzymania elektronicznej legitymacji studenckiej (Załącznik nr 1 do ZW 102/2022)