Kolejna edycja AkademiiWiedzy TAURON Dystrybucja na Politechnice Wrocławskiej

Data: 10.11.2016 Kategoria: Informacje ogólne, Studenci

TAURON Dystrybucja S.A. przy współpracy z Wydziałem Elektrycznym, Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Centrum Kompetencji IATI Smart Power Grids zaprasza studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Wrocławskiej na kolejny wykład w ramach Akademii Wiedzy TAURON Dystrybucja prowadzony przez praktyków spółki.

Założeniem Akademii Wiedzy TAURON Dystrybucja jest przekazywanie wiedzy specjalistycznej, opartej na doświadczeniach dla wszystkich interesujących się zagadnieniami z obszaru energetyki i elektroenergetyki.

Temat:
MIKROINSTALACJE– źródła zielonej energii

Zakres:
•Jak przyłączyć mikoroinstalacje w Tauron Dystrybucja
•Warunki techniczne i kryteria stosowane, aby przyłączyć mikroinstalacje
•Doświadczenia – charakter pracy, wpływ i współpraca z siecią na podstawie doświadczeń TAURON Dystrybucja
•Smart grid w sieci niskiego napięcia – mikroinstalacje jako niezbędny element inteligentnych sieci przyszłości

Termin i miejsce prelekcji:

24.11.2016r.(czwartek), g. 13.15, Politechnika Wrocławska, budynek C-13 (“Serowiec”), sala2.17, Kampus Główny, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wypełnienie do dnia 23.11.2016 krótkiego formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://goo.gl/forms/N0M7wi3qI1DeUtkg1

Plakat informacyjny zawiera streszczenie wykładu.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.