Informacje dla studentów stacjonarnych przyjętych na pierwszy semestr studiów

Data: 23.09.2021 Kategoria: Studenci

Szanowny/a Panie/Pani!

Z przyjemnością gratuluję przyjęcia na Wydział Elektryczny, jednocześnie informuję, że:

zapisy na zajęcia dla studentów przyjętych na pierwszy semestr, będą odbywały się administracyjnie. Jednak administrator zapisze tylko studentów , którzy zatwierdzą w systemie treść ślubowania. Zgodnie z wcześniej przesłaną informacją z Działu Kształcenia.

Niezaakceptowanie ślubowania jest równoznaczne z rezygnacją z podjęcia studiów, taki kandydat nie zostanie zapisany na zajęcia, co jest równoznaczne z niepodjęciem studiów!

Po zaakceptowaniu ślubowania, osoby, które są absolwentami lub studiują na drugim kierunku i posiadają już legitymację, pobierają ze strony Wydziału: https://weny.pwr.edu.pl/studenci/druki-i-formularze Oświadczenie studenta dotyczące miejsca otrzymania elektronicznej legitymacji studenckiej (Załącznik nr 1 do ZW 62/2019), drukują je, wypełniają i  zeskanowaną wersję tego dokumentu, przesyłają do dziekanatu mailem (wyłącznie z konta studenckiego), na adres opiekuna kierunku:

Elektrotechnika, Elektromobilność – magdalena.merkel@pwr.edu.pl;

Automatyka Przemysłowa, Elektromechatronika – bozena.grzywniak@pwr.edu.pl;

Pozostali studenci, przyjęci na studia od 01-10-2021 (w tym studenci ponownie zrekrutowani), sprawdzają indywidualny numer konta studenckiego (nie jest to ten sam, na który były uiszczane opłaty rekrutacyjne)  i dokonują wpłaty za elektroniczną legitymację studencką w wysokości 22 zł.

Następnie, pobierają ze strony Wydziału: https://weny.pwr.edu.pl/studenci/druki-i-formularze Wniosek o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej / Duplikatu Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (Załącznik nr 2 do ZW 62/2019) drukują go, wypełniają i zeskanowaną wersję tego dokumentu, mailem wraz z dowodem wpłaty za legitymację, przesyłają do dziekanatu (wyłącznie z konta studenckiego), na adres opiekuna kierunku:

Elektrotechnika, Elektromobilność – magdalena.merkel@pwr.edu.pl;

Automatyka Przemysłowa, Elektromechatronika – bozena.grzywniak@pwr.edu.pl;

W treści podania proszę wpisać: Wniosek o wydanie legitymacji studenckiej.

Osobom, które zatwierdzą ślubowanie oraz wniosą opłatę za legitymację do 27-09-2021 legitymacje zostaną przygotowane przed 01-10-2021 i automatycznie zostanie wyznaczony termin odbioru.

Plan studiów dostępny jest na stronie: Programy studiów od 01.10.2019 / Wydział Elektryczny (pwr.edu.pl)

Plan zajęć dostępny będzie na portalu.

Wszyscy nowo przyjęci studenci, za wyjątkiem tych, którzy w ramach dotychczasowego kształcenia w  Politechnice Wrocławskiej odbyli szkolenie BHP w formie e-learningowej, są zobowiązani do odbycia szkolenia BHP.

Szczegóły znajdują się na stronie szkoleniebhp.pwr.edu.pl.

Uwaga szkolenie należy zrealizować w wyznaczonym terminie, między 06-09-2021 r. a 29-10-2021 r.

Niezrealizowanie szkolenia BHP uniemożliwia realizację zajęć laboratoryjnych!!!!

Prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych

dr inż. Janusz Staszewski, prof. uczelni