III edycja „Indian Summer School” spotkanie informacyjne

Data: 06.10.2016 Kategoria: Studenci

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie „Indian Summer School 2017” w Parul University w Indiach (luty 2016), które odbędzie się:
- 11 października, godz. 10:00 (wtorek)
- 12 października, godz. 12:00 (środa)
w sali 007 w budynku D-21.

„Indian Summer School 2017” w Parul University w Indiach jest skierowana do osób, które pragną zdobyć doświadczenie w odmiennej kulturze, poznać inne sposoby nauczania oraz nawiązać międzynarodowe kontakty z ludźmi biznesu, profesorami oraz studentami z całego świata.
W ramach miesięcznego pobytu na uczelni oprócz zajęć dydaktycznych, wykładów ekspertów, wizyt w laboratoriach i przedsiębiorstwach, studenci będą uczyć się języka hindi oraz poznawać bogatą kulturę Indii, uczestnicząc w zorganizowanych wycieczkach.

To już III edycja „Indian Summer School” we współpracy z Parul University, w 2015 i w 2016 roku w szkole letniej w Indiach udział wzięło 26 studentów z Politechniki Wrocławskiej.
Więcej informacji o uczelni http://paruluniversity.ac.in

Regulamin uczestnictwa oraz broszura informacyjna będą dostępne na stronie Działu Współ-pracy Międzynarodowej po zakończeniu spotkania.

Zgłoszenia na spotkanie do 10.10.2016:
(w tytule e-maila prosimy podać imię i nazwisko, wydział, rok studiów):

dr Kamila Ludwikowska
kamila.ludwikowska@pwr.edu.pl