Data: 10.05.2024 Kategoria: Studenci

Firma FB Thlon Franciszek Thlon zaprasza do odbycia praktyk studenckich w firmie projektowej instalacji elektrycznych.

Głównym celem praktyki studenckiej w naszej pracowni jest zapoznanie z funkcjonowaniem procesu projektowego oraz charakterem pracy projektanta w zakresie instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych. Pod okiem doświadczonych projektantów przyszli inżynierowie zdobędą praktyczne umiejętności zawodowe.

FB Thlon to firma sektora projektowego działająca na rynku sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych. Świadczymy usługi dla zleceniodawców z całego kraju. Działamy kompleksowo zapewniając obsługę procesu projektowego wraz z uzyskaniem niezbędnych dokumentów prawnych i uzgodnień. Działamy nowatorsko – jako pierwsi w Polsce realizowaliśmy duże projekty użyteczności publicznej w standardzie pasywnym a nawet zeroenergetycznym.

Zakres praktyki:
1. Praktyczne ugruntowanie zagadnień dotyczących projektowania instalacji elektrycznych (obliczanie natężenia oświetlenia, dobór przewodów, dobór zabezpieczeń itd.).
2. Wstęp i ogólny zakres dotyczący systemów niskoprądowych (m.in. CCTV, KD, SSWiN, SSP, LAN).
3. Pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonych zadań.
4. Koordynacja prac w powierzonym zakresie i terminie.
5. Kompletowanie dokumentacji projektowej.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@fbthlon.pl swojego CV wraz z informacją o preferowanym terminie praktyki. W przypadku wyrażenia chęci przyjęcia praktykanta pomiędzy uczelnią oraz firmą zawierane jest porozumienie określające zasady realizowania praktyk.

zaproszenie_na_praktyki_thlon.pdf [ .pdf 181.42 KB ]

10-05-2024