Dziesiąta edycja programu "Nowe technologie dla dziewczyn”

Data: 23.05.2024 Kategoria: Studenci

Zapraszamy serdecznie wszystkie studentki Wydziału Elektrycznego aby aplikowały do dziesiątej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2024/2025, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Jak pisze fundacja: „Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.”

Formularz aplikacyjny:  Formularz

Więcej informacji pod linkiem:  https://www.stypendiadladziewczyn.pl