Ważne informacje dla kandydatów podejmujących studia niestacjonarne (zaoczne) I-go stopnia od 01-10-2019

Data: 08.08.2019 Kategoria: Studenci

Szanowna/y Pani/Panie!
Z przyjemnością gratuluję przyjęcia na Wydział Elektryczny, jednocześnie informuję, że warunkiem podjęcia studiów oraz uzyskania wpisu na semestr 1 studiów niestacjonarnych I stopnia jest dokonanie do dnia 28-09-2019r. opłaty za studia w wysokości 2900 zł oraz opłaty za legitymację  w wysokości 22 zł na indywidualne konto studenta dostępne na stronie edukacja.pwr.wroc.pl.

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się 28-09-2019r. o godz. 10.00 w sali Kongresowej w budynku D – 20 przy ul. Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.

Osoby, którym opłaty za studia dokona macierzysty zakład pracy, winny przedłożyć „imienne skierowanie na studia z zakładu pracy” (na skierowaniu musi być informacja, że zakład pracy uiści czesne oraz podany NIP zakładu).
Wzór dostępny na stronie: http://weny.pwr.edu.pl/studenci/druki-i-formularze

Papierowe potwierdzenia wpłaty na kwotę: 2900 zł i 22 zł należy dostarczyć podczas podpisywania ślubowania, umowy o świadczenie usług edukacyjnych oraz  odbierania legitymacji studenckiej w Dziekanacie Wydziału do dnia 28-09-2019r., w budynku D20, pok.213B (jeżeli zakład pracy finansuje studia, Kandydat powinien mieć przy sobie skierowanie na studia przez pracodawcę).

W dniu 28-09-2019r. dziekanat  czynny od godz. 07:00 do 11:00.

Kandydaci, którzy nie zgłoszą się do dziekanatu do 04-10-2019r, podpisać  ślubowania oraz pozostałych, wymaganych dokumentów zostaną skreśleni z listy przyjętych.

Kalendarz akademicki  na rok 2019/2020 dostępny jest na stronie Wydziału

Studenci semestru 1 zapisują się na zajęcia samodzielnie zgodnie z planem studiów po podpisaniu ślubowania w dniach od 28-09-2019r. do 04-04-2019r. przez portal Edukacja CL.
Plan studiów dostępny na stronie Wydziału.

Obowiązkowe szkolenie BHP:
W roku akademickim 2019/2020 obowiązkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla studentów rozpoczynających naukę w Politechnice Wrocławskiej prowadzone są w formie kształcenia na odległość na centralnej platformie  e-learningowej (ePortal.pwr.edu.pl).

Nie zrealizowane szkolenie BHP będzie skutkowało brakiem wpisu na kolejny semestr.

W razie jakichkolwiek problemów z zapisami proszę kontaktować się z Panią Katarzyną Czechowską e-mail: katarzyna.czechowska@pwr.edu.pl.

Informacje dotyczące pomocy materialnej dla studentów znajdują się na stronie internetowej: www.weny.pwr.wroc.pl, w zakładce STUDENCI/wsparcie materialne.

Pliki do pobrania

Informacje dla kandydatów podejmujących studia niestacjonarne (zaoczne) I-go stopnia [ .docx 362.21 KB ]

08-08-2019