Zaproszenie do udziału konkursie Enefit Idea Pitch

Data: 29.10.2018 Kategoria: Studenci

Zaproszenie do udziału konkursie Enefit Idea Pitch, organizowanym przez firmę Enefit (oddział estońskiej firmy Eesti Energia).

Enefit to największa firma energetyczna w krajach bałtyckich. Enefit poszukuje pomysłów w zakresie:

• Customer-driven energy services

• Modern electrical grid technologies

Pula nagród w konkursie to 30 000 euro.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 18 listopada 2018.

Szczegóły na stronie: http://ideahub.enefit.com/index_en.html

W dniu 6 listopada (wtorek) w s.103 budynku D 21 odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielem firmy Enefit, na które serdecznie zapraszamy. Spotkanie zostanie podzielone na 2 części: dla pracowników/firm oraz dla studentów.

Plan spotkań:
termin i miejsce: 6 XI 2018 (wtorek), bud.D 21 (Bibliotech), s. 103 (wejście A, 1p):
10.00-10.45 - spotkanie informacyjne dla pracowników PWr oraz firm (koordynator: Ośrodek Współpracy Nauki z Gospodarką). Potwierdzona obecność: Marek Wąsowski konsorcjum Smart Power Grids.
11.00-11.30 - spotkanie informacyjne dla studentów (koordynator: Biuro Karier)