Data: 30.04.2024 Kategoria: Studenci

Zapraszamy do kandydowania na staż w firmie Siemens Sp. z o. o. w Zespole Smart Infrastructure Electrification & Automation:
Stażysta ds. wsparcia technicznego sprzedaży (automatyka elektroenergetyczna)

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Kraków Wrocław (w formie hybrydowej: zdalnej i częściowo lokalnej w biurze)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne i ofertowe sprzedaży rozwiązań z zakresu automatyki elektroenergetycznej i rozdziału energii elektrycznej.

Jaki będzie zakres moich obowiązków?
• Przygotowanie ofert handlowych i przygotowywanie materiałów handlowych / marketingowych dla Klientów,
• Wstępne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań technicznych z zakresu zabezpieczeń i automatyki elektroenergetycznej,
• Wsparcie handlowców w zakresie przygotowywania materiałów handlowych i marketingowych, tłumaczenia, zbieranie informacji    technicznych,
• Współpraca z innymi działami firmy m.in. z działem aparatury SN i nn, działem prawnym oraz finansowym,
• Działanie w zgodzie z polityką firmy i wewnętrznymi regulacjami w zakresie procesów sprzedażowych,
• Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów.

Jakie wymagania muszę spełniać, aby ubiegać się o tę pracę?
• Preferowani studenci 3-5 roku studiów o profilu związanym z systemami elektroenergetycznymi, rozdziałem energii elektrycznej,    systemami zabezpieczeń, systemami sterowania i nadzoru, sieciami telekomunikacyjnymi dla branży energetycznej i       przemysłowej.
• Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznych,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami,
• Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i samodyscyplina w pracy zdalnej,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Dostępność min 3 dni w tygodniu (elastyczne godziny pracy w wymiarze min. 24 h/tyg.)

Oferujemy:
• Pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości w obszarze elektroenergetyki.
• Dużą samodzielność w działaniu oraz elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej, w biurze lub pracy hybrydowej).
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami z branży.
• Profesjonalne narzędzia pracy.

W jaki sposób mogę aplikować?
Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem zespołu:
dr inż. Marcin Lizer
Kom.: +48 602-410-734 mailto:marcin.lizer@siemens.com
Siemens Sp. z o.o. Smart Infrastructure – Electrification & Automation ul. Żupnicza 11 03-821 Warszawa, Polska

staz_w_firmie_siemens_2024.pdf [ .pdf 242.08 KB ]

30-04-2024