Ważne informacje dla kandydatów podejmujących studia stacjonarne (dzienne) od 01-10-2019

Data: 08.08.2019 Kategoria: Studenci

Szanowny/a Panie/Pani!
Z przyjemnością gratuluję przyjęcia na Wydział Elektryczny, jednocześnie informuję, że:
w dniu 26.09.2019r., (czwartek) w godz. 08:00 – 12:30 zapraszamy wszystkich studentów, którzy otrzymali decyzję o wpisie na listę studentów studiów I go stopnia na Wydziale Elektrycznym do dziekanatu, pokój 213A (II piętro, bud. D20)  celem podpisania ślubowania, które warunkuje PODJĘCIE STUDIÓW.

Niepodpisanie ślubowania jest równoznaczne z rezygnacją z podjęcia studiów!

Studenci podczas dni wstępnych otrzymują:

1. do podpisania Ślubowanie,
  2. zaświadczenie o statusie studenta (2 egzemplarze),
  3. kartę zobowiązań,
  4. legitymację*

* Opłatę za legitymację w wysokości 22,00 PLN za elektroniczną legitymację studencką (ELS) należy wpłacić na konto indywidualne w Edukacji CL, potwierdzenie wpłaty za legitymację (wersję papierową) należy mieć przy sobie podczas podpisywania ślubowania.

Studenci semestru 1, po podpisaniu dokumentów zostaną administracyjnie zapisani na kursy z semestru 1.
Zapisy odbędą się w dniach: 27-09-2019r. od godz. 8:00 do 28-09-2019r. do godz. 15:00.

Plan studiów dostępny jest na stronie Wydziału

Obowiązkowe szkolenie BHP będzie realizowane w formie e-learningu.
Szczegóły znajdują się na stronie szkoleniebhp.pwr.edu.pl oraz na dołączonej ulotce.

Ramowy plan Dni Wstępnych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej w roku akademickim 2019/2020

1. Termin: 26 września 2019r. (czwartek).
    Godzina: 13:00 – 14:00 Elektrotechnika, Automatyka Przemysłowa, Elektromechatronika
  2. Miejsce: sala kongresowa bud. D20
  3. Spotkanie z kierownictwem Wydziału
    1. prezentacja dziekanów i pracowników Dziekanatu
      prof. dr hab. inż. Waldemar Rebizant
    2. krótka charakterystyka studiów na Wydziale Elektrycznym
      dr inż. Janusz Staszewski, doc. PWr
    3. krótkie omówienia studiów w języku angielskim i współpracy z zagranicą
      dr hab. inż. Robert Lis, prof. nadzw.
    4. podstawowe informacje o systemie świadczeń pomocy materialnej dla studentów
      dr inż. Piotr Serkies
    5. Zajęcia z zakresu przysposobienia bibliotecznego
  4. Wystąpienie psychologa policyjnego
  5. Wystąpienie pełnomocnika Rektora ds. osób niepełnosprawnych
    mgr inż. Jerzy Borowiec
  6. Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studenckiego i Studenckiego Klubu Turystycznego, wybór starosty I roku dla APR, ETK, EMR
  7. Zakończenie spotkania - prof. dr hab. inż. Waldemar Rebizant

Uwaga: Pełny status studenta uzyskują Państwo po podpisaniu Ślubowania.

NIEPODPSANIE ŚLUBOWANIA W TERMINIE OZNACZA REZYGNACJĘ ZE STUDIÓW!!!

Zawiadomienie APR i ETK_EMR [ .docx 146.54 KB ]

08-08-2019