UWAGA na podejrzane maile

Data: 19.11.2020 Kategoria: Informacje ogólne, Pracownicy, Studenci, Wydział

!! UWAGA !!

W związku z nasileniem prób wyłudzenia danych logowania do poczty oraz prób oszustwa poprzez informowanie o konieczności zapłaty za dodatkowe nieistniejące kursy przypominamy, że Politechnika Wrocławska oraz Wydział Elektryczny nie prowadzą weryfikacji maili poprzez konieczność podania danych logowania w formularzach, a każdą informację o konieczności dokonania dodatkowych opłat należy odnieść do swojej aktualnej sytuacji.

W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z pracownikiem Wydziału