TAURON Dystrybucja Konkurs na pracę dyplomową inż/mgr 2019

Data: 01.07.2019 Kategoria: Studenci

TAURON Dystrybucja SA ogłasza VI edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską lub magisterską obronioną  w roku akademickim 2018/2019.
Tematyka prac: szeroko rozumiana problematyka sieci elektroenergetycznych – rozwój i eksploatacja, elektroenergetyczna automatyka, automatyka zabezpieczeniowa, generacja rozproszona, integracja źródeł rozproszonych i zasobników energii, e-mobility, informatyka w elektroenergetyce, big data, przetwarzanie sygnałów, zaburzenia, jakość energii.
Nagroda główna: 10 000 PLN
Wyróżnienie: 3 000 PLN.
Etap A - do 21.10.2019
Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim streszczeniem  pracy (STUDENT/ABSOLWENT)
Etap B - do 15.11.2019
Jeśli praca zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu konkursu, do 15 listopada 2019 r. przesłanie pełnej wersji pracy dyplomowej.
Dokumenty konkursu:
Zgłoszenie