SPOTKANIE Z EKSPERTAMI ELEMONT - "JAK TO SIE BUDUJE? - ELEKTROWNIA" - 23.11.2018

Data: 20.11.2018 Kategoria: Informacje ogólne, Studenci

Elemont zaprasza na mega ciekawe spotkanie z ekspertami pt. "Jak to sie buduje? - Elektrownia".

Zasil Elemont!

Już 23 listopada (piątek) w Biurze Karier (H-14), godz. 11.00, sala 1.05

TEMATY: - budowa nowoczesnych bloków energetycznych - wyzwania nowoczesnego budownictwa energetycznego - najlepsze dostępne technologie w ochronie środowiska

ZAPISZ SIĘ NA ->>> rekrutacja@elemont.pl

Elemont to kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów automatyki i sterowania w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania zapewniające naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższy standard użytkowania.

Firma świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych, systemów automatyki i sterowania oraz serwisu. Firma zarządza również projektami w zakresie realizacji zadań wielobranżowych.

Specjalizuje się w obsłudze dużych inwestycji w energetyce, przemyśle, obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach sportowych. Wykonuje również prace modernizacyjne, remontowe i konserwacyjne, a także obsługę eksploatacyjną i serwisową instalacji elektrycznych, AKPiA i teletechnicznych.