Zaproszenie na seminarium firmy TRAFECO

Data: 21.01.2020 Kategoria: Studenci

Przewodniczący Rady Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika, Prof. Waldemar Rebizant, we współpracy z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Katedrą Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej, zaprasza pracowników, doktorantów i studentów do udziału w Seminarium z Przemysłem.

Gościem seminarium będzie firma TRAFECO.

Termin i miejsce spotkania:

2020.01.27 (poniedziałek), godzina 11:15 w sali 28 w budynku D-1

Temat:

Transformatory i elementy magnetyczne stosowane w przekształtnikach energoelektronicznych

Prezentujący:

Mirosław Łukiewski, Dyrektor ds. technicznych TRAFECO

Charakter spotkania:

otwarty dla pracowników, doktorantów, studentów PWr.

Informacji organizacyjnych udziela dr hab. inż. Tomasz Sikorski, tel. 71 320 21 60, email:  tomasz.sikorski@pwr.edu.pl

Bliższych informacji dotyczących tematyki spotkania udziela dr hab. inż. Leszek Pawlaczyk, Katedra Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych, tel. 71 320 33  63, email: leszek.pawlaczyk@pwr.edu.pl