REKRUTACJA 2019/2020 - KIERUNKI STUDIÓW

Data: 15.07.2019 Kategoria: Studenci

Szanowni Państwo,

obecnie trwa rekrutacja na następujące KIERUNKI STUDIÓW na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej:

• ELEKTROTECHNIKA
  • AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
  • ELEKTROMECHATRONIKA

W wyniku dostosowania planów i programów studiów rozpoczynających się od 01.10.2019 r. do wymogów nowej Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce z dnia 20 lipca 2018 r. stworzono dwa nowe kierunki studiów - Automatykę Przemysłową oraz Elektromechatronikę. Punktem wyjścia do opracowania programów nowych kierunków były kierunki studiów dotychczas prowadzone na Wydziale Elektrycznym tj. Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika.

Wszystkie kierunki  studiów, prowadzone na Wydziale Elektrycznym, przyporządkowano do nowych dyscyplin naukowych i opracowano dla nich nowe efety uczenia się.

Programy studiów, dla kierunków prowadzonych od 01.10.2019 r. na Wydziale Elektrycznym, zostały przyjęte przez Senat Politechniki Wrocławskiej w dniu 16 maja 2019 r., uchwałą nr 745/32/2016-2020 r.