PKME SEP XXXII Edycja

Data: 13.02.2023 Kategoria: Studenci, Wydział

Absolwent Wydziału Elektrycznego z Katedry K38, mgr. inż. Paweł Skotnicki, otrzymał II nagrodę w ogólnopolskim konkursie  im. prof. Jerzego I. Skowrońskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu elektrotechnologii i techniki wysokich napięć.

Konkurs organizowany jest corocznie przez Polski Komitet Materiałów Elektrotechnicznych SEP.

Nagroda została przyznana za pracę magisterską "Wytrzymałość elektryczna estru transformatorowego w różnych temperaturach przy napięciu udarowym" wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. Macieja Jaroszewskiego, profesora uczelni

PKME SEP XXXII Edycja