Otwarte spotkanie informacyjne z organizatorami programu stażowego "Energia dla Przyszłości"

Data: 09.05.2018 Kategoria: Studenci

" II EDYCJA PROGRAMU STAŻOWEGO "ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI" POD AUSPICJAMI MINISTERSTWA ENERGII - otwarte SPOTKANIE Z ORGANIZATORAMI.

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, w imieniu Ministerstwa Energii oraz trzech największych spółek energetycznych, tj. GK PGE, PKN ORLEN i PGNiG, zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne z ww. organizatorami programu stażowego "Energia dla Przyszłości".

Spotkanie odbędzie się 10 maja 2018r. w bud. H-14, w Sali 1.05 o godzinie 11.00.

Więcej informacji na http://www.me.gov.pl/node/28361?

Sprawdź ofertę stażu na Biuro Karier   "

Piotr Stypka

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej