Perspektywa przyszłości - nowy kierunek studiów ELEKTROMOBILNOŚĆ na Wydziale Elektrycznym

Data: 19.04.2021 Kategoria: Informacje ogólne, Studenci, Wydział

Szanowni Państwo,

dziękujemy za ogromne zainterersowanie naszą ofertą podczas tegorocznych Dni Otwartych.

Z przyjemnością informujemy, że od 1 października 2021 r. otwieramy rekrutację na  NOWY KIERUNEK STUDIÓW I stopnia ELEKTROMOBILNOŚĆ na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej.

Wiecej informacji na ten temat znajdą Państwo pod tymi linkami tj. plan i program studiów.

Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do lektury artykułu na temat niesamowitych możliwości oferowanych w przyszłosci dla absolwentów tego kierunku studiów.