Nie samą nauką żyje naukowiec

Data: 12.09.2023 Kategoria: Informacje ogólne, Pracownicy

W sobotę 09/09/2023 we Wrocławiu odbył się rajd rowerowy FRUU (Firmowy Rajd Rowerowy). Z Politechniki wystartowało 5 drużyn, z czego w jednej z nich aż 3 pracowników z Katedry Maszyn Napędów i Pomiarów Elektrycznych (dr Piotr Derugo, prof. Grzegorz Tarchała i dr Karol Wróbel). Rajd ukończyli zajmując wysokie 25 miejsce na 337 drużyn i byli jednocześnie najwyżej sklasyfikowaną drużyną z naszej uczelni. Równocześnie drużyna dziękuje koledze Tomaszowi z Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej bez którego ten rajd nie był by taki sam.

Dziękujemy także firmie Ecobike, która jest jednym z naszych partnerów. Jak mówią nasi cykliści „Bez ich elektrycznych rowerów, pewnie nadal bylibyśmy w trasie”.

Liczymy na kolejne występy naszych dzielnych rowerzystów!

dr hab. inż. Piotr Serkies, prof. uczelni

Prodziekan ds. Studenckich i Promocji