Konferencja „Młodzi w Energetyce” [Konferencja online]

Data: 18.09.2020 Kategoria: Studenci

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

Szanowni Państwo,

W imieniu swoim oraz całego Komitetu Organizacyjnego KME mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II edycji XII Konferencji „Młodzi w Energetyce”, która odbędzie się w dniach 9-11.12.2020 roku i zostanie zrealizowana w sposób zdalny. Z przyjemnością informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny.

Nasza Konferencja to 3-dniowe spotkanie dedykowane młodym pracownikom naukowym, doktorantom, studentom, kołom naukowym i przedsiębiorcom zajmującym się na co dzień zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianą energetyką (zawodową, przemysłową lub komunalną, związaną z sektorem transportu, górnictwem lub ochroną środowiska). Podczas Konferencji każdy z prelegentów uzyska możliwość wygłoszenia 15-minutowej prezentacji na sesji referatowej  lub prezentacji przygotowanego przez siebie posteru na multimedialnej sesji posterowej. Organizatorem spotkania jest Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej.

Za uczestnictwo w sesji przysługiwać będzie certyfikat uczestnictwa oraz przesyłany drogą pocztową pakiet konferencyjny. Abstrakty wystąpień zostaną opublikowane w Książce streszczeń opatrzonej numerem ISBN. Każdy z prelegentów otrzyma także możliwość zamieszczenia artykułu naukowego związanego ze swoim wystąpieniem w recenzowanej monografii pokonferencyjnej „Zeszyty Energetyczne” (ISSN 2658-0799, 20 pkt MNiSW) wydawanej przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Wrocławskiej (więcej informacji: http://ze.pwr.edu.pl).

Sponsorem Głównym najbliższej edycji Konferencji „Młodzi w Energetyce” będzie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.. Patronat nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej – dr hab. inż. Piotr Szulc, prof. uczelni.

Zapraszamy do rejestracji swojego uczestnictwa za pośrednictwem formularza zamieszczonego na oficjalnej strony Konferencji - http://kme.pwr.edu.pl. Termin zgłoszeń mija 18.10.2020 roku. Liczba miejsc ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji mailowej lub telefonicznej (dane kontaktowe na stronie Konferencji w zakładce „Kontakt”).