Kierunek studiów Elektrotechnika uzyskał akredytację KAUT

Data: 26.09.2019 Kategoria: Informacje ogólne

Kierunek Elektrotechnika prowadzony na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej uzyskał akredytację Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych (KAUT).

Wyróżnienie oznacza, że realizowany na tym kierunku program studiów technicznych spełnia europejskie standardy i zalecenia okreslone w EUR-ACE do akredytacji dla studiów technicznych, znacznie przy tym przekraczając minimalne wymagania ustanowione w prawie krajowym.