Certyfikowane szkolenie z ochrony przeciwporażeniowej dla studentów

Data: 10.03.2023 Kategoria: Studenci

Dnia 20 marca 2023 r. o godzinie 11:00 zapraszamy na szkolenie z OCHRONY PRZECIWPORAŻENIOWEJ W INSTALACJACH ELEKTRYCZNYCH NISKIEGO NAPIĘCIA.

Szkolenie jest zaplanowane na 3h zegarowe (11:00-14:00) i obejmuje zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Odbędzie się w budynku D-20.

Ramowy program szkolenia:

Wymagania przedmiotowych norm (podstawy),Przyrządy pomiarowe (jak dobrać i jak interpretować błędy),Pomiary rezystancji izolacji,Pomiary pętli zwarcia (ocena warunku samoczynnego wyłączenia zasilania),Badanie zabezpieczeń RCD,Przykłady pomiarów miernikiem MPI-540,Inne przyrządy pomiarowe SONEL.

Szkolenie jest darmowe. Po ukończeniu szkolenia, każda osoba otrzyma certyfikat.

Ilość miejsc jest ograniczona (20 miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do szkolenia, otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem i salą w której odbędzie się szkolenie.

Link do zapisów: