49 RAJD ELEKTRYKA w Rzeczce 21-23.04.2023

Data: 24.03.2023 Kategoria: Studenci

Po kilku latach przerwy wraca długo wyczekiwany Rajd Elektryka!

Długoletnia tradycja dużych, ogólnouczelnianych rajdów górskich organizowanych przez SKT PWr

Tegoroczna, wiosenna edycja zabierze Was w serce Gór Sowich, do wsi Rzeczka.

Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z Rajdem Elektryka, to możecie spodziewać się szerokiego wachlarza górskich tras trekkingowych do wyboru, wieczorów spędzanych przy ogniskach z kubkiem grzańca w ręce, dźwięku gitar i niesamowitej atmosfery

Nie jest to typowy rajd wydziałowy! Przygotujcie się na bardziej turystyczne warunki ;)

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej oraz sympatyków Studenckiego Klubu Turystycznego.

Wszystkie potrzebne, konkretne informacje będą pojawiać się systematycznie na wydarzeniu ( www.facebook.com/events/764758548255124 ) Już niedługo możecie spodziewać się informacji o terminach zapisów, kosztach wyjazdu i poszukiwaniach pomocników organizacji Rajdu.

Także rezerwujcie terminy, obudźcie w Sobie ducha przygody i widzimy się w kwietniu w Górach Sowich

Do zobaczenia!

Studencki Klub Turystyczny PWr