Uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom Wydziału Elektrycznego - szczegóły organizacyjne

Data: 15.09.2016 Kategoria: Studenci

Wrocław, 13 września 2016

Szanowni Absolwenci,

Uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej odbędzie się 1 października 2016 r. (sobota) o godz. 10.00 w Sali Kongresowej w budynku D-20 przy ulicy Janiszewskiego 8 we Wrocławiu.

Warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystości jest wcześniejsze „rozliczenie się” z Dziekanatem do 28 września 2016 r. to znaczy:
• Podpisanie odbioru dyplomu w księdze dyplomów,
• Odebranie dyplomu i suplementu,
• Odebranie świadectwa dojrzałości/świadectwa ukończenia szkoły/ dyplomu ukończenia studiów I stopnia,
• Oddanie legitymacji studenckiej (ELS) przez absolwentów II stopnia,
• Rozliczenie się z biblioteką i oddanie karty zobowiązań,
• Uregulowanie zaległych opłat itp.

Osoby, które wcześniej odebrały dyplom, proszone są o dostarczenie oryginału do dziekanatu, celem uroczystego wręczenia w dniu 1 października 2016 r.

Togi wydawane będą w dniu uroczystości, w sali 39 bud. A-1 od godz. 8:30.