Stypendium Ministra dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2016/2017

Data: 08.08.2016 Kategoria: Studenci

W związku z ukazaniem się informacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczącego składania wniosków o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2016/2017 informuję, że wnioski studentów i doktorantów będą zbierane w Dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów, bud. C-13, pok. 1.02b, 1.03.

Ostatecznym terminem, do którego studenci i doktoranci mogą składać wnioski jest dzień 15 września 2016 r.

Informacja dostępna jest również pod linkiem http://prs.pwr.edu.pl/?p=3158

Prodziekan ds. Studenckich