Studenci naszego Wydziału, członkowie Akademickiego Koła SEP przy PWr., kolejny raz zajęli w Lidze Elektryków I miejsce

Data: 14.11.2017 Kategoria: Studenci

19odme_dyplom.gif  19odme_studenci_w5.jpg

W dniach 26-29 października na Politechnice Białostockiej  odbyła się kolejna XIX edycja Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka na której gościło 88 studentów z 21 akademickich kół działających w Stowarzyszeniu Elektryków Polskich.

W czasie ODME odbyła się tradycyjna już Liga Elektryków w trakcie której studenci konfrontują swoją wiedzę z dziedziny  elektrotechniki, przeprowadzają ćwiczenia laboratoryjne, a na zakończenie odbywają się  konkurencje sportowe.

Studenci naszego Wydziału, członkowie Akademickiego Koła  SEP przy PWr.,  kolejny raz zajęli w Lidze Elektryków I miejsce.