Spotkanie z przedstawicielami firmy Intel

Data: 29.01.2024 Kategoria: Studenci

Już w najbliższą środę (31 stycznia) zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Intel, którzy przedstawią plany budowy Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników – Wrocław Zachód, zakres planowanej tam działalności oraz możliwości współpracy i kariery w firmie Intel i w nowym Zakładzie.

Będziemy gościć między innymi Grega Anderson (Dyrektor Generalny Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników - Wrocław Zachód) oraz Bernarda Capraro (European Talent Development Programme Manager, Corporate University Research - Intel Research and Development Ireland).

Spotkanie ze studentami odbędzie się w budynku D20 (Centrum Kongresowe PWr) od godziny 11.15 do 12.45 w sali 10AC.

Zapraszamy !