Spotkanie z I/O Tech o zawodzie programisty PLC/robotyka na przykładach wdrożeń w branży Automotive

Data: 06.12.2023 Kategoria: Studenci

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2023 o godzinie 11:15 w sali 312 bud. A5.

Firma I/O Tech działa w sektorze automatyzacji produkcji. Współpracujemy z największymi światowymi firmami zajmującymi się automatyzacją i robotyzacją jak np. BMW, KUKA, ThyssenKrupp, Northvolt. Rdzeniem naszej działalności jest programowanie sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. Pracujemy z najnowszymi technologiami na fabrykach zlokalizowanych na całym świecie.

Podczas spotkania będziemy chcieli zaprezentować jak wygląda zawód programisty PLC/robotyka na uruchomieniach u klienta.

Skupimy się na prezentacji zasad programowania w standardzie przemysłowym na przykładzie standardu BMW. Omówimy ewolucję standardu, a także najnowsze rozwiązania oraz zmiany jakie wiążą się z postępującą automatyzacją - i to także automatyzacją pracy automatyka. W następnej części chętnie opowiemy o tym jak taka praca wygląda oraz odpowiemy na związane z tym zawodem pytania.

iotech_broszura_.pdf [ .pdf 15.01 MB ]

06-12-2023