Spotkanie informacyjne - Programy Wymiany Międzynarodowej W5 w 2024

Data: 09.01.2024 Kategoria: Studenci

Szanowni Państwo,

W imieniu Pana Prodziekana ds. studiów niestacjonarnych i programów międzynarodowych Wydziału Elektrycznego, dr hab. inż. Roberta Lisa, prof. PWr, zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Elektrycznego na otwarte spotkanie informacyjne w sprawie programów wymiany międzynarodowej. Spotkanie poświęcone będzie w szczególności programowi Erasmus+ (studia i praktyki) oraz  programom podwójnego dyplomowania (Double Degree) prowadzonym na Wydziale Elektrycznym. Spotkanie odbędzie się 24.01.2024 (środa) o godz.10:45, w sali 406, budynek D20. W razie pytań proszę kontaktować się mailowo z Wydziałowym Koordynatorem Programów Międzynarodowych, dr inż. Justyną Herlender (justyna.herlender@pwr.edu.pl).

Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj gdzie chcesz pojechać.
Serdecznie zapraszamy!