Posiedzenie Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej - 08.05.2024 r. (środa)

Data: 25.04.2024 Kategoria: Studenci

Uprzejmie informujemy, że w dniu 08.05.2024 r. (środa) o godz. 11:00; bud. A-10, p. 302 odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej W-5.

Na posiedzeniu będą rozpatrywane wnioski kategorii B i K.

Wnioski w wersji elektronicznej należy przesłać do dnia 07.05.2024 r. (wtorek) do godz. 12:00 na adres: kfds.w5@pwr.edu.pl - temat maila – nazwa projektu - wniosek, kosztorys i załączniki powinny być zapisane w formacie PDF.

O przyjęciu wniosku decyduje data i godzina dostarczenia. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow